0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار حکم پاسور انفجار۲ مونتی کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Electronic Leagues Esports Battle - Night Italian Serie A
AC Milan (Meltosik)
-
-
Atalanta BC (Mooneycb)
Cancelled
۰۰:۰۰
SSC Napoli (Labotryas)
-
-
SS Lazio (Kraftvk)
Cancelled
۰۰:۰۰
Atalanta BC (Mooneycb)
-
-
FC Inter Milano (Kray)
Cancelled
۰۰:۱۲
SS Lazio (Kraftvk)
-
-
AC Milan (Meltosik)
Cancelled
۰۰:۱۲
AC Milan (Meltosik)
-
-
SSC Napoli (Labotryas)
Cancelled
۰۰:۲۴
FC Inter Milano (Kray)
-
-
SS Lazio (Kraftvk)
Cancelled
۰۰:۲۴
SS Lazio (Kraftvk)
-
-
Atalanta BC (Mooneycb)
Cancelled
۰۰:۳۶
SSC Napoli (Labotryas)
-
-
FC Inter Milano (Kray)
Cancelled
۰۰:۳۶
FC Inter Milano (Kray)
-
-
AC Milan (Meltosik)
Cancelled
۰۰:۴۸
Atalanta BC (Mooneycb)
-
-
SSC Napoli (Labotryas)
Cancelled
۰۰:۴۸
Atalanta BC (Mooneycb)
-
-
AC Milan (Meltosik)
Cancelled
۰۱:۰۰
SS Lazio (Kraftvk)
-
-
SSC Napoli (Labotryas)
Cancelled
۰۱:۰۰
FC Inter Milano (Kray)
-
-
Atalanta BC (Mooneycb)
Cancelled
۰۱:۱۲
AC Milan (Meltosik)
-
-
SS Lazio (Kraftvk)
Cancelled
۰۱:۱۲
SSC Napoli (Labotryas)
-
-
AC Milan (Meltosik)
Cancelled
۰۱:۲۴
SS Lazio (Kraftvk)
-
-
FC Inter Milano (Kray)
Cancelled
۰۱:۲۴
Atalanta BC (Mooneycb)
-
-
SS Lazio (Kraftvk)
Cancelled
۰۱:۳۶
FC Inter Milano (Kray)
-
-
SSC Napoli (Labotryas)
Cancelled
۰۱:۳۶
SSC Napoli (Labotryas)
-
-
Atalanta BC (Mooneycb)
Cancelled
۰۱:۴۸
AC Milan (Meltosik)
-
-
FC Inter Milano (Kray)
Cancelled
۰۱:۴۸
  Hungary NB II
Szeged-Csanad Grosics Akademia
۰
۱
Gyirmot FC Gyor
Finished
۱۸:۳۰
  Germany 2nd Bundesliga
Hamburger SV
۳
۰
Erzgebirge Aue
Finished
۲۰:۰۰
  Italy Serie C, Group B
FC Sudtirol
-
-
Carpi FC 1909
Cancelled
۱۹:۳۰
Modena FC
-
-
Feralpisalo
Cancelled
۲۲:۰۰
Ravenna FC 1913
-
-
Virtus Vecomp Verona
Cancelled
۲۲:۱۵
Fermana FC
-
-
AS Gubbio 1910
Cancelled
۲۲:۱۵
Cesena FC
-
-
AJ Fano 1906
Cancelled
۲۲:۱۵
Imolese Calcio
-
-
Sambenedettese
Cancelled
۲۲:۱۵
Mantova 1911
-
-
SS Matelica Calcio Asd
Cancelled
۲۲:۳۰
SS Arezzo
-
-
Calcio Padova
Cancelled
۲۲:۳۰
Ssd Vis Pesaro 1898
-
-
US Triestina Calcio 1918
Cancelled
۲۲:۳۰
FC Legnago Salus SSD
-
-
Perugia Calcio Spa
Cancelled
۲۲:۳۰
  International Womens Euro, Qualif.
Denmark
۴
۰
Israel
Finished
۱۹:۳۰
Norway
-
-
Belarus
Cancelled
۲۲:۳۰
  Croatia 3. Hnl, Center
GSNK Mladost Petrinja
-
-
NK Dugo Selo
Cancelled
۱۹:۳۰
  Italy Serie C, Group C
Paganese Calcio 1926
-
-
Virtus Francavilla Calcio
Cancelled
۱۹:۳۰
Casertana FC
-
-
US Catanzaro 1929
Cancelled
۲۱:۳۰
AS Viterbese Castrense
-
-
AS Bisceglie
Cancelled
۲۲:۰۰
Calcio Catania
-
-
Ternana Calcio
Cancelled
۲۲:۱۵
SS Monopoli 1966
-
-
SSC Bari
Cancelled
۲۲:۱۵
Potenza Calcio
-
-
SS Teramo Calcio
Cancelled
۲۲:۳۰
  Poland III Liga, Group 4
Jutrzenka Giebultow
-
-
Korona II Kielce SA
Cancelled
۱۹:۳۰
  Slovenia Slovenia Cup
NK Nafta 1903
-
-
NK Fuzinar
Cancelled
۱۹:۳۰
FC Koper
-
-
NK Aluminij
Cancelled
۱۹:۳۰
  Bulgaria Afl Cup
Sokol Markovo
۴
۳
Spartak Plovdiv
Finished
۱۹:۳۰
FK Atletik Kuklen
۳
۰
FK Gigant Saedinenie
Finished
۱۹:۳۰
  Estonia Cup
Marjamaa Kompanii
-
-
Tartu JK Tammeka
Cancelled
۱۹:۳۰
JK Parnu Sadam
-
-
Kohtla-Jarve JK Jarve
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FC Tallinn
-
-
FCI Levadia Tallinn
Cancelled
۲۰:۰۰
  Poland III Liga, Group 2
Elana Torun
۱
۲
Kp Starogard Gdansk
Finished
۱۸:۳۰
  Sweden Div 1 Sodra
Landskrona BoIS
۱
۲
Lindome GIF
Finished
۲۰:۳۰
  USA USL League One
Orlando City B
۱
۳
Richmond Kickers
Finished
۱۸:۳۰
  Poland I Liga
Radomiak Radom
۰
۰
Puszcza Niepolomice
Finished
۱۸:۳۰
Chrobry Glogow
-
-
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Gornik Leczna
۲
۰
MKS Arka Gdynia
Finished
۲۱:۳۰
  Slovakia Slovensky Pohar
MFk Kezmarok
-
-
FC Vion Zlate Moravce - Vrable
Cancelled
۱۸:۳۰
MSK Spisske Podhradie
-
-
AS Trencin
Cancelled
۱۸:۳۰
MFK Tatran Liptovsky Mikulas
-
-
FC Spartak Trnava
Cancelled
۱۸:۳۰
  Portugal Taca de Portugal
FC Tirsense
۲
۳
Co Do Montijo
Finished
۱۷:۳۰
SC Lourinhanense
۱
۰
UD Santarem
Finished
۲۰:۳۰
  Cyprus 1st Division
Doxa Katokopias
-
-
Nea Salamina Famagusta
Cancelled
۱۷:۳۰
  Jordan Jordan League
AL Sareeh
۱
۲
Al Wehdat Jor
Finished
۱۷:۳۰
AL Faisaly (Jor)
۱
۱
AL Jazeera Club Amman
Finished
۲۰:۰۰
Al Hussein Irbid
-
-
AL Faisaly (Jor)
Cancelled
۲۱:۳۰
Al Wehdat Jor
-
-
FC Maan
Cancelled
۲۱:۳۰
  Georgia National League 3
Tbilisi City
-
-
FC Kolkheti-1913 Poti
Cancelled
۱۶:۳۰
FC Kolkheti Khobi
-
-
FC Meshakhte Tkibuli
Cancelled
۱۷:۳۰
FC Guria Lanchkhuti
-
-
FC Gareji
Cancelled
۱۷:۳۰
  Italy Serie C, Group A
Piacenza Calcio
-
-
Olbia Calcio 1905
Cancelled
۱۶:۳۰
US Albinoleffe
-
-
AC Renate
Cancelled
۲۱:۳۰
US Citta Di Pontedera
-
-
Calcio Lecco 1912
Cancelled
۲۲:۰۰
Ssd Pro Sesto
-
-
AS Giana Erminio
Cancelled
۲۲:۱۵
Carrarese Calcio 1908
-
-
US Pistoiese 1921
Cancelled
۲۲:۱۵
US Alessandria Calcio 1912
-
-
US Grosseto
Cancelled
۲۲:۳۰
AS Livorno
۲
۳
Novara Calcio
Finished
۲۲:۳۰
  Italy Serie D, Girone I
US Castrovillari Calcio
۱
۱
Santa Maria Cilento
Finished
۱۶:۳۰
  International Clubs UEFA Champions League
FC Salzburg
۲
۲
FK Lokomotiv Moscow
Finished
۲۰:۲۵
Real Madrid
۲
۳
FC Shakhtar Donetsk
Finished
۲۰:۲۵
FC Midtjylland
۰
۴
Atalanta BC
Finished
۲۲:۳۰
Olympiacos Piraeus
۱
۰
Olympique Marseille
Finished
۲۲:۳۰
Bayern Munich
۴
۰
Atletico Madrid
Finished
۲۲:۳۰
Ajax Amsterdam
۰
۱
Liverpool FC
Finished
۲۲:۳۰
Manchester City FC
۳
۱
FC Porto
Finished
۲۲:۳۰
Inter Milano
۲
۲
Borussia Monchengladbach
Finished
۲۲:۳۰
  Spain LaLiga 2
RCD Espanyol Barcelona
۲
۰
CD Mirandes
Finished
۲۰:۳۰
CF Fuenlabrada
۰
۰
UD Logrones
Finished
۲۳:۰۰
UD Almeria
۱
۱
FC Cartagena
Finished
۲۳:۰۰
CD Lugo
۳
۰
Girona FC
Finished
۲۳:۳۰
SD Ponferradina
۱
۰
Tenerife CD
Finished
۲۳:۳۰
UD Las Palmas
۲
۱
CD Castellon
Finished
۲۳:۳۰
  Crimea Premier League
FC Sevastopol
-
-
FC Kafa Feodosiya
Cancelled
۱۶:۳۰
  Netherlands Eredivisie
RKC Waalwijk
۱
۱
PEC Zwolle
Finished
۲۱:۳۰
  Germany 3rd Liga
Hallescher FC
۴
۱
SV Meppen 1912
Finished
۲۳:۳۰
TSV 1860 Munich
۱
۲
1. FC Saarbrucken
Finished
۲۳:۳۰
FC Viktoria Koln
۳
۲
FC Bayern Munich II
Finished
۲۳:۳۰
1 FC Kaiserslautern
۱
۱
FC Ingolstadt 04
Finished
۲۳:۳۰
SpVgg Unterhaching
۰
۱
MSV Duisburg
Finished
۲۳:۳۰
  Estonia Premium Liiga
JK Narva Trans
-
-
FC Flora Tallinn
Cancelled
۲۲:۳۰
  Poland Ekstraklasa
Legia Warszawa
۲
۱
WKS Slask Wroclaw
Finished
۲۲:۳۰
  Austria Amateur Regionalliga East
Admira Wacker II
-
-
FC Mauerwerk
Cancelled
۲۲:۱۵
  England Championship
Watford FC
۳
۱
Blackburn Rovers
Finished
۲۲:۱۵
Sheffield Wednesday
۱
۲
Brentford FC
Finished
۲۲:۱۵
Queens Park Rangers
۰
۲
Preston North End
Finished
۲۲:۱۵
Stoke City
۲
۲
Barnsley
Finished
۲۲:۱۵
Cardiff City
۱
۱
AFC Bournemouth
Finished
۲۲:۱۵
  Belarus Alf Cup
Syabar
-
-
Eksitek
Cancelled
۲۲:۰۰
  Brazil Brasileiro Serie D
Independente PA
-
-
Vilhenense EC RO
Cancelled
۲۱:۳۰
EC Pelotas RS
-
-
CA Tubarao SC
Cancelled
۲۱:۳۰
River PI
-
-
Sao Raimundo RR
Cancelled
۲۲:۳۰
Sinop MT
-
-
AA Altos
Cancelled
۲۲:۳۰
AA Aparecidense GO
-
-
Uniao de Rondonopolis MT
Cancelled
۲۲:۳۰
  Russia Saint-Petersburg U21 Championship
Sh N2 Vo Zvezda U21
-
-
Kolomyagi (Sh 357) U21
Cancelled
۲۱:۳۰
  Brazil U20 Copa do Brasil
SC Internacional RS
-
-
Galvez EC AC
Cancelled
۲۱:۳۰
  Switzerland Erste Liga Classic
FC Balzers
-
-
FC Paradiso
Cancelled
۲۱:۳۰
  Germany Amateur Regionalliga North
VfL Wolfsburg II
۱
۳
BSV SW Rehden
Finished
۲۰:۳۰
  Germany Amateur Oberliga Niederrhein
Ratingen SV Germania 04/19
۳
۰
SSVg Velbert
Finished
۲۱:۰۰
SF Niederwenigern
۵
۱
Cronenberger SC
Finished
۲۱:۳۰
  Germany Amateur Hessenliga
FV Bad Vilbel 1919
۲
۰
FC 1906 Erlensee
Finished
۲۱:۰۰
SC Viktoria 06 Griesheim
-
-
SV Steinbach 1920
Cancelled
۲۱:۰۰
SV Zeilsheim
۱
۳
SC Hessen Dreieich
Finished
۲۱:۳۰
  Germany Amateur Regionalliga West
FC Schalke 04 II
-
-
FC Koln II
Cancelled
۲۱:۰۰
SV Bergisch Gladbach 09
-
-
Wuppertaler SV
Cancelled
۲۳:۳۰
Borussia Monchengladbach II
-
-
Rot-Weiss Essen
Cancelled
۲۳:۳۰
  Sweden Superettan
AFC Eskilstuna
۳
۲
Trelleborgs FF
Finished
۲۰:۳۰
Norrby IF
۰
۲
Halmstads BK
Finished
۲۳:۳۰
Dalkurd FF
۱
۳
GIF Sundsvall
Finished
۲۳:۳۰
Osters IF
۲
۰
Umea FC
Finished
۲۳:۳۰
Vasteraas SK
۲
۱
Akropolis IF
Finished
۲۳:۳۰
Degerfors IF
۲
۰
Orgryte IS
Finished
۲۳:۳۰
  Germany Amateur Regionalliga Southwest
TSG Balingen 1848
۲
۱
FC Bayern Alzenau 1920
Finished
۲۰:۳۰
1. FSV Mainz 05 II
-
-
Eintracht Stadtallendorf
Cancelled
۲۳:۳۰
  Greece Super League 1
Apollon Smyrnis
۱
۲
PAS Giannina
Finished
۲۰:۳۰
  Italy Serie B
US Lecce
۲
۲
US Cremonese
Finished
۲۰:۳۰
  Denmark 1st Division
HB Koege
-
-
FC Fredericia
Cancelled
۲۰:۳۰
Skive IK
۱
۱
Vendsyssel FF
Finished
۲۲:۳۰
BK Fremad Amager
۵
۱
FC Helsingoer
Finished
۲۲:۳۰
  Chile Primera Division
Santiago Wanderers
۲
۱
CD Antofagasta
Finished
۲۰:۳۰
Universidad de Chile
۲
۲
Audax Italiano
Finished
۲۲:۳۰
Coquimbo Unido
۰
۲
Universidad de Concepcion
Finished
۲۲:۳۰
  Japan J.League
Shonan Bellmare
-
-
Sagan Tosu
Cancelled
۱۶:۳۰
Yokohama F Marinos
-
-
Nagoya Grampus
Cancelled
۱۶:۳۰
  Bosnia & Herzegovina Bosnia & Herzegovina Cup
Velez Nevesinje
۰
۲
FK Klis Buturovic Polje
Finished
۱۶:۳۰
FK Rudar Prijedor
۳
۴
FK Zvijezda 09
Finished
۱۶:۳۰
FK Krupa
۲
۴
FK Sarajevo
Finished
۱۶:۳۰
FK Tuzla City
۳
۱
FK Radnik Bijeljina
Finished
۱۶:۳۰
FK Rudar Kakanj
۱
۶
FK Borac Banja Luka
Finished
۱۶:۳۰
  Electronic Leagues Esports Battle - Night International
Brazil (Flewless_Phoenix)
-
-
Germany (Chellovekk)
Cancelled
۰۰:۱۰
France (Fearggwp)
-
-
Portugal (Blackstar98)
Cancelled
۰۰:۱۰
Portugal (Blackstar98)
-
-
Belgium (Xshilito)
Cancelled
۰۰:۲۲
Germany (Chellovekk)
-
-
France (Fearggwp)
Cancelled
۰۰:۲۲
Belgium (Xshilito)
-
-
Germany (Chellovekk)
Cancelled
۰۰:۳۴
France (Fearggwp)
-
-
Brazil (Flewless_Phoenix)
Cancelled
۰۰:۳۴
Germany (Chellovekk)
-
-
Portugal (Blackstar98)
Cancelled
۰۰:۴۶
Brazil (Flewless_Phoenix)
-
-
Belgium (Xshilito)
Cancelled
۰۰:۴۶
Belgium (Xshilito)
-
-
France (Fearggwp)
Cancelled
۰۰:۵۸
Portugal (Blackstar98)
-
-
Brazil (Flewless_Phoenix)
Cancelled
۰۰:۵۸
Portugal (Blackstar98)
-
-
France (Fearggwp)
Cancelled
۰۱:۱۰
Germany (Chellovekk)
-
-
Brazil (Flewless_Phoenix)
Cancelled
۰۱:۱۰
France (Fearggwp)
-
-
Germany (Chellovekk)
Cancelled
۰۱:۲۲
Belgium (Xshilito)
-
-
Portugal (Blackstar98)
Cancelled
۰۱:۲۲
Brazil (Flewless_Phoenix)
-
-
France (Fearggwp)
Cancelled
۰۱:۳۴
Germany (Chellovekk)
-
-
Belgium (Xshilito)
Cancelled
۰۱:۳۴
Portugal (Blackstar98)
-
-
Germany (Chellovekk)
Cancelled
۰۱:۴۶
Belgium (Xshilito)
-
-
Brazil (Flewless_Phoenix)
Cancelled
۰۱:۴۶
France (Fearggwp)
-
-
Belgium (Xshilito)
Cancelled
۰۱:۵۸
Brazil (Flewless_Phoenix)
-
-
Portugal (Blackstar98)
Cancelled
۰۱:۵۸
Germany (Labotryas)
-
-
Portugal (Meltosik)
Cancelled
۰۵:۵۴
Brazil (KRaftVK)
-
-
Belgium (Kray)
Cancelled
۰۵:۵۴
France (MooneyCB)
-
-
Brazil (KRaftVK)
Cancelled
۰۶:۰۶
Belgium (Kray)
-
-
Germany (Labotryas)
Cancelled
۰۶:۰۶
Portugal (Meltosik)
-
-
Belgium (Kray)
Cancelled
۰۶:۱۸
Germany (Labotryas)
-
-
France (MooneyCB)
Cancelled
۰۶:۱۸
  International Clubs Copa Libertadores
CA River Plate (ARG)
۳
۰
LDU Quito
Finished
۰۴:۰۰
Santos FC SP
۲
۱
Defensa y Justicia
Finished
۰۴:۳۰
Club Olimpia
۰
۱
Delfin SC
Finished
۰۴:۳۰
Penarol Montevideo
۳
۲
CA Paranaense PR
Finished
۰۶:۳۰
Sao Paulo FC SP
۵
۱
Em Deportivo Binacional
Finished
۰۶:۳۰
Colo-Colo
۰
۱
Jorge Wilstermann
Finished
۰۶:۳۰
  China Chinese Super League
Shenzhen FC
۱
۱
Tianjin Teda
Finished
۱۱:۰۰
Guangzhou Evergrande
۵
۰
Hebei China Fortune FC
Finished
۱۵:۰۵
  Uzbekistan Pro Liga
Navbahor II
-
-
FK Yashnobod
Cancelled
۱۱:۰۰
  Electronic Leagues CLA Italy Cup
UC Sampdoria (Skripp)
-
-
US Sassuolo Calcio (Baphomet)
Cancelled
۰۷:۳۰
Udinese Calcio (Fagur)
-
-
UC Sampdoria (Skripp)
Cancelled
۰۷:۳۰
ACF Fiorentina (Thiago)
-
-
Udinese Calcio (Fagur)
Cancelled
۰۷:۳۰
ACF Fiorentina (Thiago)
-
-
US Sassuolo Calcio (Baphomet)
Cancelled
۰۷:۳۰
Udinese Calcio (Fagur)
-
-
US Sassuolo Calcio (Baphomet)
Cancelled
۰۷:۳۰
Parma Calcio 1913 (Kiser)
-
-
Udinese Calcio (Fagur)
Cancelled
۰۷:۳۰
UC Sampdoria (Skripp)
-
-
ACF Fiorentina (Thiago)
Cancelled
۰۷:۳۰
Parma Calcio 1913 (Kiser)
-
-
ACF Fiorentina (Thiago)
Cancelled
۰۷:۳۰
UC Sampdoria (Skripp)
-
-
Parma Calcio 1913 (Kiser)
Cancelled
۰۷:۳۰
Parma Calcio 1913 (Kiser)
-
-
US Sassuolo Calcio (Baphomet)
Cancelled
۰۷:۳۰
Udinese Calcio (Fagur)
-
-
ACF Fiorentina (Thiago)
Cancelled
۰۸:۳۰
ACF Fiorentina (Thiago)
-
-
UC Sampdoria (Skripp)
Cancelled
۰۸:۳۰
US Sassuolo Calcio (Baphomet)
-
-
UC Sampdoria (Skripp)
Cancelled
۰۸:۳۰
US Sassuolo Calcio (Baphomet)
-
-
ACF Fiorentina (Thiago)
Cancelled
۰۸:۳۰
US Sassuolo Calcio (Baphomet)
-
-
Parma Calcio 1913 (Kiser)
Cancelled
۰۸:۳۰
UC Sampdoria (Skripp)
-
-
Udinese Calcio (Fagur)
Cancelled
۰۸:۳۰
Udinese Calcio (Fagur)
-
-
Parma Calcio 1913 (Kiser)
Cancelled
۰۸:۳۰
ACF Fiorentina (Thiago)
-
-
Parma Calcio 1913 (Kiser)
Cancelled
۰۸:۳۰
US Sassuolo Calcio (Baphomet)
-
-
Udinese Calcio (Fagur)
Cancelled
۰۹:۳۰
Parma Calcio 1913 (Kiser)
-
-
UC Sampdoria (Skripp)
Cancelled
۰۹:۳۰
  Electronic Leagues Esports Battle - Night Champions League
Liverpool FC (Labotryas)
-
-
FC Bayern Munich (KRaftVK)
Cancelled
۰۶:۴۰
Barcelona FC (Meltosik)
-
-
Real Madrid (MooneyCB)
Cancelled
۰۶:۴۰
Real Madrid (MooneyCB)
-
-
Paris Saint-Germain (Kray)
Cancelled
۰۶:۵۲
FC Bayern Munich (KRaftVK)
-
-
Barcelona FC (Meltosik)
Cancelled
۰۶:۵۲
Paris Saint-Germain (Kray)
-
-
FC Bayern Munich (KRaftVK)
Cancelled
۰۷:۰۴
Barcelona FC (Meltosik)
-
-
Liverpool FC (Labotryas)
Cancelled
۰۷:۰۴
Liverpool FC (Labotryas)
-
-
Paris Saint-Germain (Kray)
Cancelled
۰۷:۱۶
Paris Saint-Germain (Kray)
-
-
Barcelona FC (Meltosik)
Cancelled
۰۷:۲۸
Real Madrid (MooneyCB)
-
-
Barcelona FC (Meltosik)
Cancelled
۰۷:۴۰
Barcelona FC (Meltosik)
-
-
FC Bayern Munich (KRaftVK)
Cancelled
۰۷:۵۲
Paris Saint-Germain (Kray)
-
-
Real Madrid (MooneyCB)
Cancelled
۰۷:۵۲
Liverpool FC (Labotryas)
-
-
Barcelona FC (Meltosik)
Cancelled
۰۸:۰۴
FC Bayern Munich (KRaftVK)
-
-
Paris Saint-Germain (Kray)
Cancelled
۰۸:۰۴
Paris Saint-Germain (Kray)
-
-
Liverpool FC (Labotryas)
Cancelled
۰۸:۱۶
Barcelona FC (Meltosik)
-
-
Paris Saint-Germain (Kray)
Cancelled
۰۸:۲۸
  Electronic Leagues GT G-26 League
PAOK (Andre)
-
-
Galatasaray (Nox)
Cancelled
۰۶:۳۰
Roma (Reaper)
-
-
PSV Eindhoven (Gorilla)
Cancelled
۰۶:۳۰
Olympique Lyonnais (Apollo)
-
-
Real Madrid (Herculex)
Cancelled
۰۶:۵۰
SS Lazio (Cliff)
-
-
Paris Saint Germain (Kubrik)
Cancelled
۰۶:۵۰
Galatasaray (Nox)
-
-
Olympique Lyonnais (Apollo)
Cancelled
۰۷:۱۰
Real Madrid (Herculex)
-
-
Celtic Glasgow (Pantovits)
Cancelled
۰۷:۱۰
PSV Eindhoven (Gorilla)
-
-
Feyenord Rotterdam (Johnybegood)
Cancelled
۰۷:۳۰
Sporting Lissabon (Rafa)
-
-
PAOK (Andre)
Cancelled
۰۷:۳۰
PAOK (Andre)
-
-
PSV Eindhoven (Gorilla)
Cancelled
۰۷:۵۰
Olympique Lyonnais (Apollo)
-
-
Sporting Lissabon (Rafa)
Cancelled
۰۷:۵۰
Paris Saint Germain (Kubrik)
-
-
Liverpool FC (Tanto)
Cancelled
۰۸:۱۰
SS Lazio (Cliff)
-
-
Real Madrid (Herculex)
Cancelled
۰۸:۱۰
Celtic Glasgow (Pantovits)
-
-
Galatasaray (Nox)
Cancelled
۰۸:۱۰
Sporting Lissabon (Rafa)
-
-
Celtic Glasgow (Pantovits)
Cancelled
۰۸:۳۰
Galatasaray (Nox)
-
-
SS Lazio (Cliff)
Cancelled
۰۸:۳۰
Real Madrid (Herculex)
-
-
Paris Saint Germain (Kubrik)
Cancelled
۰۸:۳۰
PSV Eindhoven (Gorilla)
-
-
Olympique Lyonnais (Apollo)
Cancelled
۰۸:۵۰
Celtic Glasgow (Pantovits)
-
-
PSV Eindhoven (Gorilla)
Cancelled
۰۹:۱۰
SS Lazio (Cliff)
-
-
Sporting Lissabon (Rafa)
Cancelled
۰۹:۳۰
Liverpool FC (Tanto)
-
-
Real Madrid (Herculex)
Cancelled
۰۹:۳۰
Paris Saint Germain (Kubrik)
-
-
Galatasaray (Nox)
Cancelled
۰۹:۳۰
Sporting Lissabon (Rafa)
-
-
Paris Saint Germain (Kubrik)
Cancelled
۰۹:۵۰
Galatasaray (Nox)
-
-
Liverpool FC (Tanto)
Cancelled
۰۹:۵۰
PSV Eindhoven (Gorilla)
-
-
SS Lazio (Cliff)
Cancelled
۰۹:۵۰
Liverpool FC (Tanto)
-
-
Sporting Lissabon (Rafa)
Cancelled
۱۰:۵۰
Paris Saint Germain (Kubrik)
-
-
PSV Eindhoven (Gorilla)
Cancelled
۱۰:۵۰
Real Madrid (Herculex)
-
-
Galatasaray (Nox)
Cancelled
۱۰:۵۰
Manchester United FC (Kasandra)
-
-
Paris Saint Germain (Kubrik)
Cancelled
۱۱:۱۰
PSV Eindhoven (Gorilla)
-
-
Liverpool FC (Tanto)
Cancelled
۱۱:۱۰
Sporting Lissabon (Rafa)
-
-
Real Madrid (Herculex)
Cancelled
۱۱:۱۰
Paris Saint Germain (Kubrik)
-
-
Roma (Reaper)
Cancelled
۱۱:۵۰
Galatasaray (Nox)
-
-
Sporting Lissabon (Rafa)
Cancelled
۱۲:۱۰
Real Madrid (Herculex)
-
-
PSV Eindhoven (Gorilla)
Cancelled
۱۲:۱۰
PSV Eindhoven (Gorilla)
-
-
Galatasaray (Nox)
Cancelled
۱۲:۳۰
Manchester United FC (Kasandra)
-
-
Real Madrid (Herculex)
Cancelled
۱۲:۳۰
Feyenord Rotterdam (Johnybegood)
-
-
Paris Saint Germain (Kubrik)
Cancelled
۱۲:۵۰
Paris Saint Germain (Kubrik)
-
-
PAOK (Andre)
Cancelled
۱۳:۱۰
Real Madrid (Herculex)
-
-
Roma (Reaper)
Cancelled
۱۳:۳۰
Sporting Lissabon (Rafa)
-
-
PSV Eindhoven (Gorilla)
Cancelled
۱۳:۳۰
Galatasaray (Nox)
-
-
Manchester United FC (Kasandra)
Cancelled
۱۳:۳۰
Feyenord Rotterdam (Johnybegood)
-
-
Real Madrid (Herculex)
Cancelled
۱۳:۵۰
Roma (Reaper)
-
-
Galatasaray (Nox)
Cancelled
۱۳:۵۰
Manchester United FC (Kasandra)
-
-
Sporting Lissabon (Rafa)
Cancelled
۱۳:۵۰
Olympique Lyonnais (Apollo)
-
-
Paris Saint Germain (Kubrik)
Cancelled
۱۴:۱۰
Paris Saint Germain (Kubrik)
-
-
Celtic Glasgow (Pantovits)
Cancelled
۱۴:۳۰
Real Madrid (Herculex)
-
-
PAOK (Andre)
Cancelled
۱۴:۳۰
PSV Eindhoven (Gorilla)
-
-
Manchester United FC (Kasandra)
Cancelled
۱۴:۵۰
Sporting Lissabon (Rafa)
-
-
Roma (Reaper)
Cancelled
۱۴:۵۰
Galatasaray (Nox)
-
-
Feyenord Rotterdam (Johnybegood)
Cancelled
۱۴:۵۰
  USA Major League Soccer
Nashville SC
۳
۰
FC Dallas
Finished
۰۶:۳۰
  Electronic Leagues CLA England Cup
Tottenham Hotspur FC (Baphomet)
-
-
Manchester United FC (Kiser)
Cancelled
۰۶:۳۰
Manchester City FC (Skripp)
-
-
Chelsea FC (Fagur)
Cancelled
۰۶:۳۰
Tottenham Hotspur FC (Baphomet)
-
-
Chelsea FC (Fagur)
Cancelled
۰۶:۳۰
Liverpool FC (Thiago)
-
-
Manchester United FC (Kiser)
Cancelled
۰۶:۳۰
Manchester United FC (Kiser)
-
-
Manchester City FC (Skripp)
Cancelled
۰۶:۳۰
Liverpool FC (Thiago)
-
-
Manchester City FC (Skripp)
Cancelled
۰۶:۳۰
  International Clubs CONCACAF League
CD FAS
۵
۶
Managua FC
Finished
۰۵:۳۰
  Mexico Liga de Expansion MX, Apertura
Tepatitlan FC
۲
۱
Atlante FC
Finished
۰۴:۳۰
Atletico Morelia SA CV
۲
۱
CD Mineros de Zacatecas
Finished
۰۶:۳۰
Tampico Madero FC
۱
۲
Pumas de Tabasco
Finished
۰۸:۳۰
  Electronic Leagues CLA Germany Cup
TSG 1899 Hoffenheim (Skripp)
-
-
Hertha BSC (Thiago)
Cancelled
۰۲:۳۰
FC Augsburg (Kiser)
-
-
Hertha BSC (Thiago)
Cancelled
۰۲:۳۰
FC Augsburg (Kiser)
-
-
VfL Wolfsburg (Baphomet)
Cancelled
۰۲:۳۰
Hertha BSC (Thiago)
-
-
Eintracht Frankfurt (Fagur)
Cancelled
۰۲:۳۰
Hertha BSC (Thiago)
-
-
VfL Wolfsburg (Baphomet)
Cancelled
۰۲:۳۰
FC Bayern Munich (Nixtape)
-
-
Borussia Dortmund (Indenfor)
Cancelled
۰۲:۳۰
FC Augsburg (Kiser)
-
-
Eintracht Frankfurt (Fagur)
Cancelled
۰۲:۳۰
  Russia Moscow Cup
SSH 75
-
-
Rodina Moscow
Cancelled
۱۲:۳۰
FK Rosich
-
-
Letniy Dozhdik
Cancelled
۱۵:۳۰
Afk Geraklion Moscow
-
-
Zelenograd
Cancelled
۱۶:۳۰
Fsm
-
-
FC Sachalinets
Cancelled
۱۷:۳۰
  Electronic Leagues Esports Battle - Night English Premier League
Manchester United (Labotryas)
-
-
Liverpool FC (KRaftVK)
Cancelled
۰۲:۱۰
Tottenham Hotspur FC (Meltosik)
-
-
Manchester City FC (MooneyCB)
Cancelled
۰۲:۱۰
Manchester City FC (MooneyCB)
-
-
Chelsea FC (Kray)
Cancelled
۰۲:۲۲
Liverpool FC (KRaftVK)
-
-
Tottenham Hotspur FC (Meltosik)
Cancelled
۰۲:۲۲
Chelsea FC (Kray)
-
-
Liverpool FC (KRaftVK)
Cancelled
۰۲:۳۴
Tottenham Hotspur FC (Meltosik)
-
-
Manchester United (Labotryas)
Cancelled
۰۲:۳۴
Manchester United (Labotryas)
-
-
Chelsea FC (Kray)
Cancelled
۰۲:۴۶
Liverpool FC (KRaftVK)
-
-
Manchester City FC (MooneyCB)
Cancelled
۰۲:۴۶
Chelsea FC (Kray)
-
-
Tottenham Hotspur FC (Meltosik)
Cancelled
۰۲:۵۸
Manchester City FC (MooneyCB)
-
-
Manchester United (Labotryas)
Cancelled
۰۲:۵۸
Liverpool FC (KRaftVK)
-
-
Manchester United (Labotryas)
Cancelled
۰۳:۱۰
Manchester City FC (MooneyCB)
-
-
Tottenham Hotspur FC (Meltosik)
Cancelled
۰۳:۱۰
Chelsea FC (Kray)
-
-
Manchester City FC (MooneyCB)
Cancelled
۰۳:۲۲
Tottenham Hotspur FC (Meltosik)
-
-
Liverpool FC (KRaftVK)
Cancelled
۰۳:۲۲
  Brazil Brasileiro Serie B
EC Juventude RS
۳
۰
Avai FC SC
Finished
۰۱:۴۵
Oeste FC SP
۰
۱
Nautico PE
Finished
۰۴:۳۰
CS Alagoano AL
۱
۰
Botafogo FC SP
Finished
۰۴:۳۰
Operario Ferroviario EC PR
۰
۱
Cruzeiro EC MG
Finished
۰۶:۳۰
AA Ponte Preta SP
۰
۵
Chapecoense SC
Finished
۰۶:۳۰
Figueirense FC SC
۲
۰
CR Brasil AL
Finished
۲۳:۰۰
  Uruguay Segunda Division
Tacuarembo FC
۰
۲
Rampla Juniors
Finished
۰۱:۳۰
  International Clubs CAF Confederations Cup
Pyramids FC
۲
۰
Horoya AC
Finished
۰۱:۳۰
  Malta Premier League
Hamrun Spartans FC
-
-
Birkirkara FC
Cancelled
۰۱:۳۰
Zejtun Corinthians FC
-
-
Balzan Youths
Cancelled
۰۱:۳۰
Floriana FC
-
-
Senglea Athletic
Cancelled
۱۸:۳۰
  Simulated Reality League Copa Libertadores SRL
Olimpia SRL
-
-
Delfin SC SRL
Cancelled
۰۱:۳۰
Santos SRL
-
-
Defensa Justicia SRL
Cancelled
۰۱:۳۰
Colo Colo SRL
-
-
Jorge Wilstermann SRL
Cancelled
۰۴:۳۰
Sao Paulo FC SP SRL
-
-
Binacional SRL
Cancelled
۰۴:۳۰
Penarol Montevideo SRL
-
-
Athletico PR SRL
Cancelled
۰۴:۳۰
CA River Plate SRL
-
-
LDU Quito SRL
Cancelled
۰۴:۳۰
SE Palmeiras SP SRL
-
-
CA Tigre SRL
Cancelled
۱۹:۳۰
CSD Independiente del Valle SRL
-
-
Barcelona SC SRL
Cancelled
۱۹:۳۰
  England Amateur Isthmian League, Pr. Div
Worthing FC
-
-
Bishop´s Stortford
Cancelled
۰۰:۳۰
  Venezuela Primera Division
Deportivo La Guaira
۱
۲
Trujillanos FC
Finished
۰۰:۳۰
Mineros de Guayana
۳
۱
Yaracuyanos FC
Finished
۰۳:۳۰
  Electronic Leagues CLA Spain Cup
Real Betis (Den1Bravo)
-
-
Villarreal CF (Alex_1333)
Cancelled
۰۰:۳۰
Real Betis (Den1Bravo)
-
-
Real Sociedad (Ever)
Cancelled
۰۰:۳۰
Real Sociedad (Ever)
-
-
Villarreal CF (Alex_1333)
Cancelled
۰۰:۳۰
Villarreal CF (Alex_1333)
-
-
Getafe CF (STDM)
Cancelled
۰۰:۳۰
Real Madrid (Critic)
-
-
CF Valencia (CarlWhizzer)
Cancelled
۰۰:۳۰
CF Valencia (CarlWhizzer)
-
-
Atletico Madrid (Olom)
Cancelled
۰۰:۳۰
Real Betis (Den1Bravo)
-
-
Athletic Bilbao (Supernova)
Cancelled
۰۰:۳۰
Sevilla FC (Kiser)
-
-
Atletico Madrid (Olom)
Cancelled
۰۰:۳۰
Real Madrid (Critic)
-
-
FC Barcelona (Iceman)
Cancelled
۰۰:۳۰
Sevilla FC (Kiser)
-
-
FC Barcelona (Iceman)
Cancelled
۰۰:۳۰
FC Barcelona (Iceman)
-
-
CF Valencia (CarlWhizzer)
Cancelled
۰۰:۳۰
Real Madrid (Critic)
-
-
Atletico Madrid (Olom)
Cancelled
۰۰:۳۰
Getafe CF (STDM)
-
-
Real Sociedad (Ever)
Cancelled
۰۰:۳۰
Villarreal CF (Alex_1333)
-
-
Athletic Bilbao (Supernova)
Cancelled
۰۰:۳۰
Getafe CF (STDM)
-
-
Athletic Bilbao (Supernova)
Cancelled
۰۰:۳۰
CF Valencia (CarlWhizzer)
-
-
Sevilla FC (Kiser)
Cancelled
۰۰:۳۰
Athletic Bilbao (Supernova)
-
-
Real Sociedad (Ever)
Cancelled
۰۱:۳۰
Villarreal CF (Alex_1333)
-
-
Real Sociedad (Ever)
Cancelled
۰۱:۳۰
Getafe CF (STDM)
-
-
Real Betis (Den1Bravo)
Cancelled
۰۱:۳۰
Real Sociedad (Ever)
-
-
Getafe CF (STDM)
Cancelled
۰۱:۳۰
CF Valencia (CarlWhizzer)
-
-
FC Barcelona (Iceman)
Cancelled
۰۱:۳۰
Sevilla FC (Kiser)
-
-
Real Madrid (Critic)
Cancelled
۰۱:۳۰
CF Valencia (CarlWhizzer)
-
-
Real Madrid (Critic)
Cancelled
۰۱:۳۰
Athletic Bilbao (Supernova)
-
-
Getafe CF (STDM)
Cancelled
۰۱:۳۰
Atletico Madrid (Olom)
-
-
FC Barcelona (Iceman)
Cancelled
۰۱:۳۰
FC Barcelona (Iceman)
-
-
Sevilla FC (Kiser)
Cancelled
۰۱:۳۰
Atletico Madrid (Olom)
-
-
Sevilla FC (Kiser)
Cancelled
۰۱:۳۰
Villarreal CF (Alex_1333)
-
-
Real Betis (Den1Bravo)
Cancelled
۰۱:۳۰
  Italy Campionato Primavera 2
Spezia
-
-
Frosinone
Cancelled
۱۲:۳۰
  Australia NPL, Queensland
Brisbane City FC
۰
۱
Peninsula Power FC
Finished
۱۳:۰۰
  Belarus Pervaya Liga
FC Orsha
۱
۳
FC Slonim
Finished
۱۶:۰۰
  Uzbekistan PFL
FC Pakhtakor Tashkent
۲
۰
PFC Sogdiana
Finished
۱۴:۳۰
FC Nasaf
۲
۰
FK Agmk
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Campionato Primavera 1
UC Sampdoria
-
-
Empoli
Cancelled
۱۶:۰۰
  Cyprus Cyprus Cup
Aris Limassol FC
-
-
Ethnikos Achnas FC
Cancelled
۱۶:۰۰
  Australia U20 Queensland National Premier League
Capalaba Bulldogs U20
۰
۶
Lions FC
Finished
۱۵:۳۰
  Serbia Serbia Cup
FK Macva Sabac
۱
۲
FK Metalac Gornji Milanovac
Finished
۱۵:۳۰
FK Mladost Lucani
۳
۰
FK Dinamo Vranje
Finished
۱۶:۰۰
FK IMT Novi Beograd
۲
۱
FK Indija
Finished
۱۶:۰۰
FK Kabel Novi Sad
۳
۴
FK Radnik Surdulica
Finished
۱۶:۰۰
FK Partizan
۲
۰
OFK Backa Palanka
Finished
۱۷:۳۰
FK Jedinstvo Rumenka
۰
۲
FK Vojvodina
Finished
۱۸:۳۰
FK Susica
-
-
FK Spartak Subotica
Cancelled
۱۸:۳۰
FK Smederevo 1924
-
-
FK Radnicki Nis
Cancelled
۱۸:۳۰
  Japan J.League 2
Kyoto Sanga FC
۱
۰
Giravanz Kitakyushu
Finished
۱۵:۳۰
Tochigi SC
۴
۱
FC Ryukyu
Finished
۱۶:۳۰
Ehime FC
۱
۴
V-Varen Nagasaki
Finished
۱۶:۳۰
Machida Zelvia
۰
۰
Avispa Fukuoka
Finished
۱۶:۳۰
Mito Hollyhock
۱
۱
Montedio Yamagata
Finished
۱۶:۳۰
Renofa Yamaguchi
۰
۳
Tokushima Vortis
Finished
۱۶:۳۰
Tokyo Verdy
۰
۰
Jubilo Iwata
Finished
۱۶:۳۰
JEF United Ichihara Chiba
۲
۰
Zweigen Kanazawa
Finished
۱۶:۳۰
Niigata Albirex
۱
۱
Fagiano Okayama
Finished
۱۶:۳۰
Thespakusatsu
۱
۰
Ventforet Kofu
Finished
۱۶:۳۰
Matsumoto Yamaga FC
۱
۱
Omiya Ardija
Finished
۱۶:۳۰
  Montenegro Cup Crne Gore
OFK Grbalj
۰
۴
FK Arsenal Tivat
Finished
۱۵:۳۰
OFK Petrovac
۱
۵
FK Decic Tuzi
Finished
۱۵:۳۰
FK Zeta Golubovci
۸
۰
FK Ibar Rozaje
Finished
۱۷:۳۰
  Bulgaria Bulgarian Cup
Partizan Cherven Briag
۱
۴
PFC Levski Sofia
Finished
۱۵:۰۰
Yantra Gabrovo
۱
۶
PFC Cherno More Varna
Finished
۱۵:۳۰
Izvor
-
-
PFC Montana 1921
Cancelled
۱۵:۳۰
FC Pirin Blagoevgrad
۳
۴
PFK Beroe Stara Zagora
Finished
۱۸:۰۰
  Ukraine Persha Liga
FC Polissya
۲
۰
MFC Kremin Kremenchuk
Finished
۱۵:۰۰
MFC Mykolaiv
۰
۰
Veres Rivne
Finished
۱۵:۳۰
Krystal Kherson
۱
۳
FC Hirnyk-Sport Horishni Plavni
Finished
۱۵:۳۰
FC VPK-Agro Shevchenkivka
۰
۲
FC Chernomorets Odessa
Finished
۱۵:۳۰
FC Alians Lypova Dolyna
۰
۲
Volyn Lutsk
Finished
۱۶:۳۰
FC Metalist 1925
۲
۱
FC Avangard Kramatorsk
Finished
۱۷:۳۰
  Romania Romania Cup
CS Concordia Chiajna
۱
۰
CS Mioveni
Finished
۱۴:۵۵
Acs Mostistea Ulmu
۱
۲
AFC Dunarea 2005 Calarasi
Finished
۱۵:۰۰
ACS SR Municipal Brasov
۰
۱
FK Csikszereda Miercurea Ciuc
Finished
۱۵:۰۰
Acs Dacia Unirea Braila
۱
۲
SCM Gloria Buzau
Finished
۱۵:۰۰
ACS Husana Husi
۱
۰
CSM Focsani 2007
Finished
۱۵:۰۰
CSA Axiopolis Sport Cernavoda
-
-
Farul Constanta
Cancelled
۱۷:۳۰
CSC Ghiroda SI Giarmata Vii
-
-
ASU Politehnica Timisoara
Cancelled
۱۷:۳۰
CS Viitorul Daesti
-
-
ACS Viitorul Pandurii Targu Jiu
Cancelled
۱۷:۳۰
Csc Sanmartin
-
-
Asf Comuna Recea
Cancelled
۱۷:۳۰
Metaloglobus Bucuresti
-
-
FC Petrolul Ploiesti
Cancelled
۱۷:۳۰
  Russia Russian Cup
FK Veles Moscow
-
-
FK Ural Yekaterinburg
Cancelled
۱۴:۳۰
FC Orenburg
۳
۵
PFK Sochi
Finished
۱۷:۳۰
FC Yenisey Krasnoyarsk
-
-
FK Spartak Moscow
Cancelled
۱۸:۳۰
Tekstilshchik Ivanovo
-
-
PFK Arsenal Tula
Cancelled
۱۸:۳۰
FC Nizhny Novgorod
-
-
FK Khimki
Cancelled
۱۹:۳۰
FC Krylia Sovetov Samara
-
-
SK Rotor Volgograd
Cancelled
۲۱:۳۰
FC Shinnik Yaroslavl
-
-
RFK Akhmat Grozny
Cancelled
۲۱:۳۰
FC Chertanovo Moscow
-
-
FK Ufa
Cancelled
۲۲:۳۰
  Japan J.League 3
Kataller Toyama
۱
۱
Vanraure Hachnohe FC
Finished
۱۳:۳۰
  Poland III Liga, Group 1
Legia Warszawa II
۰
۱
KS Legionovia Legionowo
Finished
۱۴:۳۰
  Turkey Amateur 2nd Lig
Pendikspor
۱
۱
1922 Konyaspor
Finished
۱۴:۳۰
Zonguldak Komurspor
۰
۱
Amed Sportif Faaliyetler
Finished
۱۴:۳۰
Sakaryaspor
۲
۱
Pazarspor
Finished
۱۴:۳۰
Mamak FK
۰
۳
Eyupspor
Finished
۱۴:۳۰
Kocaelispor
۱
۰
Inegolspor
Finished
۱۹:۳۰
  Turkey 1. Lig
Giresunspor
۴
۳
Adanaspor
Finished
۱۴:۰۰
Adana Demirspor
۴
۲
Umraniyespor
Finished
۱۶:۳۰
Altinordu FK
۲
۱
Altay Izmir
Finished
۱۹:۳۰
Balikesirspor
۰
۰
Boluspor
Finished
۱۹:۳۰
  Hungary Magyar Kupa
Budaorsi SC
۱
۳
Aqvital FC Csakvar
Finished
۱۴:۰۰
  Latvia Latvia Cup
FK Jelgava
۳
۴
FK Ventspils
Finished
۱۴:۰۰
FK Spartaks Jurmala
۱
۳
FK Liepaja
Finished
۱۴:۳۰
  Russia Zone Golden Ring
Shinnik-M Yaroslavl
-
-
Sshor Volga Tver Region
Cancelled
۱۳:۳۰
  Turkey Turkiye Kupasi
Esenler Erokspor
۷
۵
Arnavutkoy Belediyesi Genclik Ve Spor
Finished
۱۳:۳۰
1954 Kelkit Belediyespor
-
-
Artvin Hopaspor
Cancelled
۱۴:۰۰
Tekirdagspor
۲
۱
Silivrispor
Finished
۱۵:۳۰
Elazig Karakocan FK
-
-
Diyarbakirspor Kulubu 1968
Cancelled
۱۶:۳۰
Fethiyespor
۲
۱
Nazilli Belediyespor
Finished
۱۹:۳۰
  Georgia Erovnuli Liga 2
FC Shukura Kobuleti
۵
۰
FC Aragvi Dusheti
Finished
۱۳:۳۰
FC Merani Martvili
۵
۲
FC Shevardeni 1906 Tbilisi
Finished
۱۶:۳۰
  Azerbaijan First Division
FK Qaradag Lokbatan
۰
۰
Keshla FK-2
Finished
۱۳:۳۰
  Estonia II Liiga Louna/Lääs
Saue JK Laagri
-
-
FC Kose
Cancelled
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید